Bude to vypadat třeba takhle: v neděli 3. října se na mytickém plácku U Devíti křížů na dálnici D1 objeví desítky lidí v oranžových reflexních vestách a přilbách, kolem nich budou přičinlivě pobíhat lidé v oblecích, všude kolem spousta limuzín i služebních vozů, hloučky novinářů… A objektivy kamer budou namířeny na rozesmáté tváře premiéra Andreje Babiše a jeho ministra mimo jiné dopravy Karla Havlíčka. Protože už bude po všem! Konečně! Všichni se rozjedeme po dé jedničce naplno.

Jak napsal premiér ve své poslední publikaci: „Když jsme D1 převzali v roce 2014, byla neopravitelná. Všechno muselo jít pryč, vytrhalo se a vytěžilo až na hlínu a začali jsme stavět úplně novou dálnici… V říjnu budeme mít hotovo!“

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se