Proč by si uživatelé měli nainstalovat Windows 11, které Microsoft oficiálně vydává právě dnes? Podle Vladimíra Hrubana, produktového manažera Microsoftu, který má v Česku Windows na starosti, prý proto, že lépe odpovídají tomu, jak lidé pracují. To je ovšem čistě marketingová odpověď, která úplně neodpovídá realitě.

Reálně je důvodů, proč si lidé budou instalovat Windows 11, spousta. Ten hlavní bude pro domácí uživatele prostý – nová verze Windows je hezčí a Microsoft vám ji beztak časem vnutí prostřednictvím automatických aktualizací Windows 10 a nových počítačů prodávaných výhradně s Windows 11.

Ve firmách to bude složitější, ale budoucnost je i tady jasná. Microsoft s Windows 11 zavádí nové funkce, které zlepšují zabezpečení počítačů a usnadňují spolupráci v rámci počítačových sítí. A na to manažeři velkých firem často slyší. Přechod na novou verzi má být navíc snazší než z Windows 7 na Windows 10. A Windows 11 umí spoustu šikovných věcí, které ve Windows 10 nejsou a nebudou.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.