V roce 2010 dala ODS důchodcům nulu! Je to politický polistopadový kartel, který tady plundroval zemi do roku 2013! Fungování naší bývalé pobočky v Brně jsem ukončil, když nám tam nalezli bývalí ódéesáci! To už lidi zapomněli, kdo tu do roku 2013 kradl a dělal ty kšeftíky?! Silná slova Andreje Babiše a logický útok na politického protivníka. Má to ale chybičku – opřít se takhle do koalice Spolu den po volbách v pořadu „Čaulidi“ je krapítko pozdě.

Marketéři hnutí ANO nejsou, zdá se, zase tak velcí géniové, za jaké jsou považováni. Před půlrokem udělali spolu s Andrejem Babišem chybu, a to tak velkou, že si tím prohráli letošní sněmovní volby. Za cíl své kampaně si vybrali Piráty. Úplně zapomněli na svoji někdejší úspěšnou taktiku, se kterou vyhráli poprvé v roce 2013. Tedy ukazovat prstíkem hlavně na ODS, tvrdit, že to byla ona, kdo tu vládl v „temných“ devadesátých letech, a i poté tu udržovala to politické „Palermo“. Desítky tisíc zklamaných voličů žijících s trýznivým pocitem, že jim devadesátá léta vzala perspektivu na úspěšný život, by na tuhle rétoriku slyšely i dnes. Babiš je mohl více mobilizovat a jejich hlasy by tolik nepropadly u stran, které nakonec skončily pod pětiprocentní hranicí. Ale lídr hnutí ANO řekl ne, musíme zničit hlavně Piráty.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.