Covidoví pacienti sice zatím zdravotní systém nezaplnili, jednotky intenzivní péče jsou přesto vesměs plné. Tentokrát ale dětských pacientů s těžkými respiračními potížemi. Po otevření škol se situace prudce zhoršila a na kyslíku končí zejména novorozeňata a kojenci. Potíže hlásí i ordinace dětských praktiků. Navíc stále chybí léky pro nejmenší děti, situaci už řeší Státní ústav pro kontrolu léčiv.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








