Covidoví pacienti sice zatím zdravotní systém nezaplnili, jednotky intenzivní péče jsou přesto vesměs plné. Tentokrát ale dětských pacientů s těžkými respiračními potížemi. Po otevření škol se situace prudce zhoršila a na kyslíku končí zejména novorozeňata a kojenci. Potíže hlásí i ordinace dětských praktiků. Navíc stále chybí léky pro nejmenší děti, situaci už řeší Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se