Jakub Ditrich, šéf jednoho z největších tuzemských prodejců bicyklů na elektrický pohon Ekolo.cz, přirovnává letošní rok k jízdě na horské dráze. Zatímco na jaře se z kol kvůli rekordní poptávce a celosvětovému nedostatku součástek stalo nedostatkové zboží, nyní nastala spíše opačná situace.

Elektrokol je v obchodech relativně dostatek, zájem o ně ale upadá. „V posledních čtyřech až šesti týdnech se prodeje zhroutily, protože nervozita ve společnosti je obrovská,“ říká Ditrich. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se