Když si ženich vyhlédne nevěstu, dlouhé roky ji nahání a neodradí ho ani pár ran košem, které během té doby schytal, neuteče od oltáře jen proto, že venku začala bouřka. Ovšem právě to udělala PPF bance Moneta. Chtěla s ní spojit svou Air Bank a malovala pro vznikající kolos velmi světlé zítřky. Od vysokých činitelů i akcionářů PPF jsme slyšeli, že byznys Monety a skupiny Air Bank se vzájemně doplňují. Že z Monety zvětšené o konkurenční „banku, kterou můžete mít rádi,“ vybudují „národního bankovního šampiona“, že se vklíní do velké bankovní trojky. Že spojení „tradičního“ (Moneta) s „inovativním“ (to má být samozřejmě nízkonákladová Air Bank) dává hluboký smysl. Prostě po svatbě už jen samá pozitiva, synergie a finanční jistoty.

Partnerství budované na tak pevných základech by nemělo nic ohrozit. Žádné „dokud nás krize nerozdělí“ nezaznělo, jenže neuběhlo ani půl roku od chvíle, kdy PPF překonala poslední pochyby vyvolené (respektive těch, kdo do sňatku chtěli z pozice nespokojených akcionářů mluvit), a vše je jinak.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.