Den stý jedenáctý, 17. června.

Válka se táhne už více než sto dní a její konec je v nedohlednu. Ani na frontě nedošlo k žádnému hmatatelnému pokroku – úspěchy našich vojáků jsou buď lokální, anebo jde o sukcesy obrany. Země je značně závislá na západních penězích a zbraních, což začíná vyvolávat rozhořčení: vždyť závislost, dokonce i na přátelích, není nijak pohodlný stav.

Okupovaný je obrovský pás oblastí, kde si Rusové panují, jak je jim libo. Mariupol teď vypadá jako jedna z poboček pekla na zemi. A to je tam, kde se Rusové objevili teprve nedávno. Co teprve Krym a Donbas, které jsou v jejich rukou už dávno. Kdy budou osvobozeny?

Miliony našich žen jsou v Evropě – a většina z nich by se chtěla vrátit domů, avšak z různých příčin nemůže. Statisíce mužů slouží v armádě a neustále riskují, že budou zabiti nebo zraněni.

Nic z toho nevytváří příliš veselou atmosféru. Ukrajinci se snaží držet, ale ne vždy se to povede. Emoce se derou ven. Vybíjejí si je na stejných Ukrajincích, jako jsou oni sami. Jednota, která nás zachvátila počátkem války, dostává trhliny. Řada lidí se snaží hledat chyby na ostatních.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.