Sociálními sítěmi hýbe anketa, kterou server Refresher uspořádal mezi poslanci a poslankyněmi. Otázka zněla: „Jste feminista, feministka?“ Výsledky jsou nepřekvapivé. Někteří politici a političky odpověděli jednoslovně ano, jiní, příznačně většinou muži po padesátce, využili anketu k obraně „normálního světa“. V překladu: k ventilaci svých osobních frustrací. A vykoledovali si tím na sítích hlavně od deklarovaných feministek a feministů čočku. Prostě kulturní fight, jak má být.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







