Sociálními sítěmi hýbe anketa, kterou server Refresher uspořádal mezi poslanci a poslankyněmi. Otázka zněla: „Jste feminista, feministka?“ Výsledky jsou nepřekvapivé. Někteří politici a političky odpověděli jednoslovně ano, jiní, příznačně většinou muži po padesátce, využili anketu k obraně „normálního světa“. V překladu: k ventilaci svých osobních frustrací. A vykoledovali si tím na sítích hlavně od deklarovaných feministek a feministů čočku. Prostě kulturní fight, jak má být.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se