Na sněmu STAN se dá skvěle demonstrovat rčení o podmínkách nutných, nikoli postačujících. Podmínky nutné pro přežití Starostové na sněmu splnili. Omluvili se hlasitě a bez vytáček veřejnosti za skandály. Zvolili si nové vedení, čímž ukázali, že mají lidi ochotné převzít zodpovědnost. A přišli s nástinem programu, který má ukázat, co jsou zač a proč by je měli lidé i dál volit. Potud dobře. Ovšem o tom, zda to rozkymácené formaci postačí, aby zcela nevyklidila pole, jisto opravdu není.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se