To jediné, co žena doopravdy má, je její dobrá pověst. Slova jedné z hrdinek romantického románu Lucien Leuwen spisovatele Stendhala z první poloviny 19. století se dají tesat do kamene i téměř dvě stě let poté. Naposledy se o tom přesvědčila finská premiérka Sanna Marinová. Po úniku videa z večírku nejdřív čelila obvinění z toho, že se ráda baví až moc často, posléze byla nařčena z braní drog a nakonec se řeší způsob, jak tančila s někým, kdo není její manžel.

Svět, který je ještě v pořádku, se zkrátka znovu ozval. A dal najevo, jak to má být správně. V „normálním“ světě konzervativních „boomers“ s dobrým příjmem neexistují bujaré večírky, notabene s alkoholem. Pokud někdo tančí, tak pouze se zákonitým partnerem. Drogy jsou tak maximálně záležitostí podsvětí, případně ztracených existencí, které z milosti většiny přežívají na dávkách. Manželé jsou si věrni celý život od kolíbky až do smrti a tráví spolu veškerý volný čas. Děti ideálního světa studují nějaký praktický obor, aby se mohly stát platnými členy společnosti. Staří lidé okopávají zahradu, sázejí kytky a hlídají vnoučata v plné síle do posledního vydechnutí. Gayové a lesby v normálním světě neexistují. A politici se minimálně 25 hodin ze čtyřiadvacetihodinového dne věnují jen a výhradně politice, na nic jiného ani nemají právo.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.