Vlastníky domů čeká v následujících letech velký úkol. Zejména v Česku. Stačí se podívat kolem sebe – tuzemská města a vesnice jsou stále plné budov, které jsou energeticky nehospodárné, a to až mimořádně. V zimě z nich teplo utíká jak pára z hrnce. S tím se pojí zbytečně velká spotřeba energií. Vede nejen k vysokým platbám za ně, ale také zásadně přispívá ke vzniku emisí skleníkových plynů a globální změně klimatu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









