Před rokem touto dobou si Jan Vlček, generální ředitel skupiny Nova, pochvaloval „zlaté časy“ pro televizní byznys. Velcí inzerenti – maloobchodní řetězce, výrobci elektroniky nebo e-shopy – utráceli miliardy za reklamní spoty, protože se lidé po pandemii vrhli na nakupování.

I letošek bude pro největší tuzemskou komerční televizi nejspíš opět růstový, ale na obzoru je řada nejistot: zdražování výrobních nákladů na seriály, nastupující recese a nepředvídatelný vývoj války na Ukrajině.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se