V Česku sílí virová epidemie. Ke slábnoucímu covidu se po letech znovu přidala chřipka a další respirační onemocnění. Nejdříve se nemoci šířily zejména v dětských kolektivech, postupně se ale dostávají do celé populace, hlavně mezi seniory. V posledních pandemických letech lidé nebyli vystaveni většímu spektru virů, které se nyní vrací v plné síle. Ztratili jsme také disciplínu z posledních covidových let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








