Na rovný milion korun si ocenil známý výtvarník Aleš Najbrt zneužití svého loga pro hlavní město – dělený červený čtverec s názvem metropole ve čtyřech jazycích. Bez jeho svolení si jeho výtvor upravilo hnutí Praha bez chaosu při své loňské kampani ke komunální volbám. Soud hnutí zakázal předběžným opatřením již loni v létě upravené logo s nápisem Praha bez chaosu používat a toto úterý začal projednávat i Najbrtovu milionovou žalobu pro poškození jeho autorských práv.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









