Vlastnili miliardy dolarů, financovali politiky a každý měl své mediální impérium. Rozhodovali, kdo může udělat politickou kariéru a jaké zákony parlament schválí. Jenže rok po ruském vpádu ukrajinští oligarchové přišli o značnou část svých majetků, ale především o svůj mediální a politický vliv. Byť ke konečné „deoligarchizaci“ Ukrajiny zdaleka ještě nedošlo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








