Skoro pět tisíc firem by už zanedlouho mohlo uspořit statisíce za každoroční povinné audity. Vláda chce totiž v rámci snižování byrokratické zátěže zvýšit limity určující, které firmy musí kontrolory pustit do svého účetnictví. Zatímco zástupci firem návrh kvitují, auditoři k němu mají výhrady. Podle nich se tím zhorší boj proti špinavým penězům, výběr daní a celkově i kvalita účetních závěrek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









