Je zotročování dětí, upevňování rasových předsudků, praktikování lidských obětí a konzumace opičích mozků vhodnou aktivitou pro dětský pokojíček? Pro většinu lidí je odpověď zřejmá. Méně zřejmé už je, zda je to i odpověď na otázku, co se stalo s avizovanou a horlivě očekávanou novinkou od výrobce hraček Lego inspirovanou příhodami filmového archeologa Indiany Jonese.

V červnu má přijít do kin páté a zřejmě poslední pokračování kultovní filmové ságy s Harrisonem Fordem v hlavní roli. Stejně jako u čtvrtého dílu z roku 2008 se dánský výrobce hraček rozhodl doprovodit uvedení snímku sérií stavebnic imitujících nejznámější scény. Podle dřívějších informací se mělo jednat o celkem osm kousků, čtyři podle nejnovějšího filmu a čtyři podle starších epizod.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.