Fungovala sice jen dva měsíce, přesto vysokorychlostní váha upozornila, jaký problém má zrekonstruovaná dálnice D1. Zařízení odhalilo tisíce nákladních aut, která byla přetížená a škodila tak vozovce. Zároveň se ukázalo, že Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) řešilo jen několik případů a ve výsledku nikdo nedostal pokutu. Ve zprávě o rekonstrukci dálnice D1 na to upozornil Nejvyšší kontrolní úřad.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









