Čtrnáctipatrová budova v pražských Modřanech už zažila leccos. Kdysi se tu vyráběly letecké přístroje – Micronu založili už před sto lety piloti Československé armády. Pak tu chvíli sídlil Telecom a nakonec umělci. Teď se mění na luxusní bytový komplex Vanguard Prague se 150 loftovými byty, do kterých je možné vyvézt výtahem i své auto.

A protože Micronu kdysi stavěli současně i jako kryt civilní obrany, pyšní se také „tajným“ vstupem do vybetonovaných prostor někdejšího bunkru. Teď je v podzemí wellness, prádelna a posilovna.

Právě tímto originálním vchodem s dlouhou vybetonovanou chodbou míříme na představení nejočekávanějšího modelu Rolls-Royce pravděpodobně za celou jeho 120letou historii. Nejluxusnější značka světa přichází s prvním elektromobilem, který pojmenovala Spectre.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.