Lidé blízcí Andreji Babišovi vám řeknou, že prostě nemá lidi. Na marketing mu stále nějací zbyli, byť už se nejedná o starou gardu, jako byl Marek Prchal. Babišovi ale prakticky úplně chybí odborníci na jakékoliv politické nebo ekonomické záležitosti. Jeho okolí mu už v prezidentské kampani naznačovalo, že to není dobře. Šéf ovšem reagoval ve stylu, že nikoho nepotřebuje, protože sám vše ví nejlíp.

Právě tato takřka úplná absence kompetentních lidí je jedním z důvodů, proč Babiš stále víc plácá. Příkladem je třeba jeho kritika vládních úsporných opatření – vláda je opravdu doslova patlá, ale Babiš má reálných protinávrhů jako šafránu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se