Zaměstnanci to většinou ani nepoznají. Firmě se daří a šéf působí za každých okolností sebejistě. A také spokojeně. Ve skutečnosti se ale ve své kanceláři i v hlavě cítí osamělý. Trápí ho, že nemá nikoho, na koho by se mohl obrátit. Domů chodí pozdě a rozladěný. K rodině se pak chová odtažitě, své emoce potlačuje a stále častěji sahá po alkoholu. Nebo drogách.
Právě takové problémy chce stále větší počet lidí na vysokých pozicích řešit s odborníky. A hlavně se to týká mužů. Těch je v nejvyšších byznysových patrech jednoduše více než žen a navíc na rozdíl od nich častěji neumějí řešit své psychické problémy včas.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









