Proč tam jedou, copak nevidí, že ohrožují sebe i svoje děti? Jsou nezodpovědní a z mých daní jejich návrat rozhodně platit nechci! Reakce na dovolenkáře z řeckého ostrova Rhodos, jehož část nyní sužují požáry, jsou nemilosrdné. Vzato selským rozumem by všichni měli zůstat doma, nikam nejezdit, protože hromadně zhynou. Trochu to připomíná období pandemie, kdy jedno napití zakázaného svařeného vína na veřejnosti mohlo okamžitě zabít nejen žíznivce, ale také babičky a dědečky na druhém konci republiky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









