Neuralgický bod Evropy. Tak lze označit hranici mezi Pobaltím, Polskem a Běloruskem, kde teď opět roste napětí. To ještě eskalovalo příchodem těch nejzkušenějších žoldnéřů z Wagnerovy skupiny, které Minsk po nedokonané vzpouře proti Kremlu přivítal na svém území. Polsko se obává wagnerovského teroru, přeshraničních provokací i nové a znovu uměle vyvolané uprchlické vlny. Varšava proto přesouvá na východ vojáky a připravuje se na střet.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









