Odpůrci stavby metra D neuspěli u Nejvyššího správního soudu s kasační stížností na stavební povolení pro první část trasy metra D. Nejvyšší správní instance jejich stížnost proti stavbě za zhruba 40 miliard korun minulý týden zamítla. Podle mluvčího pražského dopravního podniku Daniela Šabíka to byla poslední překážka, která mohla ohrozit již vydané stavební povolení a stavbu výrazně zbrzdit. „Žádnou jinou žalobu již neevidujeme,“ potvrdil Šabík.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






