Odboráři si v těchto dnech připravují argumenty, jimiž se už za pár týdnů budou snažit zaměstnavatele přesvědčit o nutnosti zvýšení mezd. Jednání o kolektivních smlouvách na příští rok se ve většině tuzemských podniků rozjede na přelomu září a října. Letošek je specifický tím, že do přetahování mezi odborářskými předáky a vedením firem vstupuje svými opatřeními také vláda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









