Už jen posledních šest týdnů mají lidé na to, aby vyčerpali volnočasové příspěvky, které od svého zaměstnavatele dostali pro letošek. Tedy pokud chtějí, aby to bylo ještě podle dosavadních pravidel. Od ledna se totiž začnou benefity zdaňovat, a to když celkově překročí hranici zhruba 21 tisíc korun ročně. Přesto je možnost, jak se tomu alespoň pro příští rok vyhnout.
Co se dočtete dál
- Jak firmy reagují na plánované zdanění zaměstnaneckých benefitů?
- Jak některé podniky hodlají škrty v benefitech lidem kompenzovat?
- Proč je výhodné vyčerpat benefity ještě v letošním roce?
- Které všechny benefity se počítají do limitu pro daňové zvýhodnění.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




