První jednotku RegioPanter ve středočeské verzi nasadily do provozu kolem Prahy České dráhy. Celkem 22 souprav by mělo během letošního a příštího roku převzít hlavně dopravu na lince z Prahy do Kralup a Ústí nad Labem. Z ní se uvolní starší CityElefanty, které posílí provoz na ostatních hlavních linkách kolem Prahy. Vyřešit by to mělo i problém expandující příměstské dopravy.
Co se dočtete dál
- V čem se středočeské RegioPantery liší od ostatních.
- Proč možná v regionu vydrží jen pár let.
- A jak se zatím chovají v provozu?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









