Trvala přes dva a půl roku a do dopravy v Praze zasáhla jako málokterá jiná stavba. Teď rekonstrukce železniční tratě ze stanice Bubny po zastávku Výstaviště skončila. Už od víkendu vlaky z Kralup opět jezdí na Masarykovo nádraží, v pondělí se přidají i ty z Kladna – nejezdily na poměry výluk extrémně dlouho, skoro 27 měsíců.
Co se dočtete dál
- Jak daleko je napojení na letiště.
- A proč se tato estakáda stavěla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









