Stokrát omílaná digitalizace stavebního řízení měla vyřešit zoufalou situaci ve stavebnictví, rozproudit výstavbu a zlepšit dostupnost bydlení. Po mnoha marných pokusech o zlepšení prostřednictvím novel a změn ve stavebním zákoně, které v důsledku k ničemu lepšímu nevedly, se digitalizace stala svatým grálem.
A zůstala jím. Bohužel se zdá, že je stejně dostupná jako onen pohár nesmrtelnosti.
Co se dočtete dál
- - Jaký je aktuální pokrok, stihne se ostrý start na začátku července?
- - Co se všechno může pokazit?
- - Jaké jsou největší překážky?
- - Mělo by MMR zvážit odklad?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









