Stavební firma Metrostav nabízí všem svým pěti tisícům zaměstnanců péči o jejich zdraví. Zprostředkovává individuální lékařské prohlídky, přispívá na pohyb a hradí například očkování proti chřipce. Ministerstvo zdravotnictví věří, že podobným způsobem by se na zlepšení zdravotní kondice Čechů měly povinně podílet všechny firmy. A to povinně. Samy společnosti za to ale chtějí snížit odvody na zdravotní pojištění.
Co se dočtete dál
- Jak by měla nově vypadat péče o zdraví ve firmách.
- Co na návrhu vadí zaměstnavatelům nebo i Nejvyššímu soudu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











