Na podání přihlášek na střední školy mají rodiče poslední dva dny – termín vyprší ve čtvrtek 20. února. Jenže v pondělí se na sociálních sítích objevilo několik zpráv od rodičů, že systém DiPSy, přes který se elektronická přihláška podává, nefunguje.
Co se dočtete dál
- Proč měl systém výpadky.
- Jak na to reaguje ministerstvo školství.
- Co o problému říká jeho tvůrce, bývalý ředitel Cermatu Miroslav Krejčí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










