Senát ve středu schválil jednu z nejdůležitějších změn, které dosluhující vláda Petra Fialy (ODS) prosadila. Má ulehčit papírování firmám a do budoucna i občanům. Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů nahradí stávajících až 25 formulářů.
Výhledově by hlášení mělo umožnit také vznik jednoho inkasního místa – tedy výběr daní a pojistného na jednom místě. A také lepší práci s daty, která už dnes má stát k dispozici.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









