V posledních letech to bylo u dopravních staveb pravidlo: největší úskalí bylo ve vyřízení všech povolení. A jakmile byla, mohlo se začít pracovat. Teď to ale bude na tuzemské železnici jinak. Správa železnic totiž dostala těsně před koncem letošního července stavební povolení pro nádraží na ruzyňském letišti. Stavět ho ale nebude zřejmě ještě několik let.
Co se dočtete dál
- Proč stanice na letišti hned tak nebude, i když povolení má.
- A na čem teď stavba rychlodráhy vázne nejvíc.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









