Unijní ekologické plány drtí český průmysl a tomu hrozí ztráta konkurenceschopnosti a nedostatek energie. Česko by se proto mělo vymanit z obchodu s emisními povolenkami, stejně tak jako z nesplnitelných plánů na dekarbonizaci. Podobné závěry zazněly na předvolební debatě na téma energetika, kterou pořádala Hospodářská komora.
Co se dočtete dál
- Jak chtějí strany pomoct českému průmyslu.
- Na čem se všichni shodnou.
- Proč se máme zbavit emisních povolenek.
- Kdo chce znárodnit ČEZ.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









