Ke strojírenskému veletrhu v Brně patří už tradičně sněm Svazu průmyslu a dopravy, kde každý rok zaznívají doporučení vládě, co udělat pro byznys. Letošní sněm v okrouhlém sále brněnské Rotundy byl ještě zajímavější, protože se konal krátce po volbách. V době, kdy vítězné hnutí ANO sestavuje novou vládu. Brno si navíc jako místo pro svoji první oficiální akci zvolil rovněž nově vzniklý Svaz energetiky, který se od průmyslníků v létě odštěpil. Místo jedné velké akce tak na výstavišti proběhly hned dvě, kde se budoucí vládě radilo, co by měla dělat, aby bylo v Česku líp.
Co se dočtete dál
- Jaká byla atmosféra na sněmu Svazu průmyslu v Brně.
- Co zmínil Karel Havlíček při setkání v byznysem.
- Existuje háček spojený se vznikem Svazu energetiky?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









