Mezinárodně uznávaná producentka Kamila Zlatušková ve čtvrtek oznámila hned dvě zprávy, které vzbudily údiv. První – že chce usilovat o místo brněnské primátorky. Druhá – že se o vstup do politiky chce pokusit po boku brněnské ODS, která kvůli mnohým kauzám nemá dobrou pověst. V rozhovoru pro HN popisuje, co ji vybičovalo k překvapivému rozhodnutí nebo jak je schopná se vyrovnat se špatnou reputací ODS a neztratit vlastní dobré jméno. „Mission: Impossible jsou moje speciality,“ říká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










