Mezinárodně uznávaná producentka Kamila Zlatušková ve čtvrtek oznámila hned dvě zprávy, které vzbudily údiv. První – že chce usilovat o místo brněnské primátorky. Druhá – že se o vstup do politiky chce pokusit po boku brněnské ODS, která kvůli mnohým kauzám nemá dobrou pověst. V rozhovoru pro HN popisuje, co ji vybičovalo k překvapivému rozhodnutí nebo jak je schopná se vyrovnat se špatnou reputací ODS a neztratit vlastní dobré jméno. „Mission: Impossible jsou moje speciality,“ říká.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se