Nedávno jsem byla v USA a zajímalo mne, jak vidí tam prostí lidé současnou situaci. Nadávají na bankéře, na drahotu, na propad dolaru, ale obavy o existenci svojí země, či dokonce celé civilizace nemají. "To se překoná, pár let bude mizerných, Amerika již nebude hrát tak významnou roli, Čína to vedení převezme, ale kam by svoje výrobky vyvážela, kdybychom to nekupovali."

U nás totéž vždy vidíme katastroficky. Lidé se u nás trápí tím, co zatím není. Je to plus i minus. Každý ekonomický otřes byl u nás doprovázen i totální změnou společenského řádu. Jen já těch převratů přežila šest. Jenže žiju a moje děti také.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se