Přijeli do Česka před dvěma měsíci. Za dva měsíce zase odjedou. Je jim kolem dvaceti a studují nejčastěji druhým nebo třetím rokem některou z amerických vysokých škol. Většinou ty prestižní a drahé. Proč se rozhodli, že jeden semestr, který obvykle američtí studenti z dobrých vysokých škol absolvují v cizině, stráví zrovna v Česku? Některým to připadalo exotické, jiní mají z naší části Evropy vzdálené předky, ale nejčastěji to rozhodla obyčejná náhoda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









