Přijeli do Česka před dvěma měsíci. Za dva měsíce zase odjedou. Je jim kolem dvaceti a studují nejčastěji druhým nebo třetím rokem některou z amerických vysokých škol. Většinou ty prestižní a drahé. Proč se rozhodli, že jeden semestr, který obvykle američtí studenti z dobrých vysokých škol absolvují v cizině, stráví zrovna v Česku? Některým to připadalo exotické, jiní mají z naší části Evropy vzdálené předky, ale nejčastěji to rozhodla obyčejná náhoda.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se