Vyrazili jsme před pár týdny v teplém nedělním odpoledni s manželkou na brusle, jen se tak trochu projet a udělat něco pro naše zdraví a kondici. Povedlo se. Domů jsme se vrátili o čtyři hodiny později - s novým iPhonem. Ne s tím úplně novým, "šestkovým", který se ještě neprodával a který bychom stejně nekoupili, protože je nesmysl vyhazovat za vcelku obyčejný smartphone takové peníze, ale s aktuálně "zlevněným" modelem 5C. Samozřejmě že to byla nutná koupě, téměř v nouzi, telefon ženy už po třech letech intenzivního používání zjevně přesáhl hranici, po níž výrobci předpokládají, že si pořídíte nový kousek, aby se kola světového kapitalismu mohla dál točit a vy měli s čím telefonovat a kontrolovat svůj Facebook.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se