Když na počátku roku 2006 přišel tehdejší ministr zdravotnictví David Rath s prvním žebříčkem nemocnic, vzbudilo to dostatečnou nevoli na to, aby jej okamžitě několikrát revidoval. Nakonec mělo podle plánu vzniknout úplně nové porovnání úrovně nemocnic a kvality péče, a to na základě úspěšnosti léčby jednotlivých diagnóz. K tomu už ale nikdy nedošlo, protože Rathův nástupce, exministr Tomáš Julínek, se jakýmkoli žebříčkům od počátku bránil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se