Když na počátku roku 2006 přišel tehdejší ministr zdravotnictví David Rath s prvním žebříčkem nemocnic, vzbudilo to dostatečnou nevoli na to, aby jej okamžitě několikrát revidoval. Nakonec mělo podle plánu vzniknout úplně nové porovnání úrovně nemocnic a kvality péče, a to na základě úspěšnosti léčby jednotlivých diagnóz. K tomu už ale nikdy nedošlo, protože Rathův nástupce, exministr Tomáš Julínek, se jakýmkoli žebříčkům od počátku bránil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











