Příští stanice Nemocnice Motol, uslyší cestující na lince A pražského metra už na velikonoční pondělí 6. dubna. Od posledního prodlužování trasy C čekali Pražané na další úsek podzemní dráhy sedm let, což bylo zatím nejdéle v historii budování metra. Teď ale bude třeba ještě více trpělivosti. Další nové stanice se otevřou nejdříve v roce 2023. Právě za osm let by podle optimistických odhadů mohla začít jezdit linka D.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








