Pokud je v Česku někdo obviněn z nekalosti, zní první reakce pokaždé stejně: Kauza je vykonstruovaná a její konstruktér je padouch, který chce perfidně narušit obecné blaho. Vzpomeňme na obhajobu Stanislava Grosse, Martina Kocourka, Petra Nečase a vlastně všech politiků, u kterých se nakonec prokázalo, že zase až tak úplně nevinní nejsou. A teď si poslechněme trenéra národního hokejového týmu Vladimíra Růžičku, který je aktuálně podezřelý, že vzal půl milionu korun za to, že nechá hrát sponzorova synka v hokejové Slavii: „Celou kauzu vnímám jako uměle vykonstruovanou a účelově načasovanou do doby vrcholících příprav na mistrovství světa s cílem poškození mojí osoby a hokejové reprezentace,“ napsal Růžička s tím, že se do skončení hokejového šampionátu nebude k ničemu vyjadřovat. Najdi rozdíl, kdo můžeš.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se