V baru El Mágico na pražském Jižním Městě sedí u stolu skupina 10 mladých lidí. Místo piva ale před sebou mají sklenice s vodou a nejdou se bavit, nýbrž za chvíli nastupují do práce. Je to skupina zdejších barmanů a číšníků. Dnes přišli dříve, aby si poslechli školení o tom, jak a především proč nenalévat mladistvým. Netradiční besedu přímo v baru pořádá společnost Jan Becher − Karlovarská Becherovka jako součást kampaně Nezletilým nenalévám!, ve které propaguje odpovědné pití alkoholu. Se svou besedou o nenalévání alkoholu mladistvým chce navštívit do konce června dohromady 2200 barů a hospod po celé republice, z toho 1500 už jich proškolila.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se