Ministr životního prostředí a místopředseda hnutí ANO v Ústeckém kraji Richard Brabec dostal od svého šéfa Andreje Babiše úkol. Má vybudovat novou stranickou buňku v Ústí nad Labem. Starou organizaci po čtyřech letech existence zrušil předseda ANO Babiš.

Stalo se tak jen pár dní poté, co se skupina pěti zastupitelů z ANO podílela na odvolání vlastního primátora Josefa Zikmunda a s ním i celého vedení radnice v Ústí nad Labem. Odvolání staré koalice a jmenování nové, menšinové vlády se vedle pětice členů ANO účastnili zástupci ODS, KSČM, ČSSD a místního Ústeckého fóra občanů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se