Podle mě nejlepší a nejupřímnější recenze na Babičku, kterou jsem kdy četla, komentuje referát Filipa J., žáka osmé třídy základní školy v pražské Krči, jedna z členek facebookové skupiny Co čteme. Poněkud kontroverzní hodnocení jednoho z nejoceňovanějších děl české literatury vzbudilo velkou debatu na sociálních sítích, kam Filipův text umístila jeho češtinářka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








