Podle mě nejlepší a nejupřímnější recenze na Babičku, kterou jsem kdy četla, komentuje referát Filipa J., žáka osmé třídy základní školy v pražské Krči, jedna z členek facebookové skupiny Co čteme. Poněkud kontroverzní hodnocení jednoho z nejoceňovanějších děl české literatury vzbudilo velkou debatu na sociálních sítích, kam Filipův text umístila jeho češtinářka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se