Počty uprchlíků, kteří denně zaplavují Českou republiku, už vážně ohrožují bezpečnost země. Česko sice nabídlo, že velkoryse nechá přes své území do Německa projít libovolný počet běženců, pokud přitom nevystoupí z vlaku ("Stačí, když se v Brně na nádraží podívají z okna, a ani je to nenapadne," poodhalil český plán jeden z ministrů), ani to ale Bruselu nestačilo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se