Za poctivou práci si každý zaslouží odměnu. Firmy na to mají! Podobnými hesly se odboroví předáci snažili ve středu "vyburcovat" více než tisícovku odborářů z celé republiky. Ti se tentokrát do Prahy nevydali demonstrovat, ale na jakési motivační školení.

Akci, která proběhla v Areně Sparta v pražské Libni, nazvali Konec levné práce v Česku a její poselství bylo jednoduché: "Nebojte se říct si o víc peněz, reálné mzdy by měly růst o pět procent."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se