Za poctivou práci si každý zaslouží odměnu. Firmy na to mají! Podobnými hesly se odboroví předáci snažili ve středu "vyburcovat" více než tisícovku odborářů z celé republiky. Ti se tentokrát do Prahy nevydali demonstrovat, ale na jakési motivační školení.
Akci, která proběhla v Areně Sparta v pražské Libni, nazvali Konec levné práce v Česku a její poselství bylo jednoduché: "Nebojte se říct si o víc peněz, reálné mzdy by měly růst o pět procent."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













