Kobe má Jet Set

Jednou z největších záhad, které Gourmetguru zažívá, je restaurace Kobe. Koncept, jenž dává dohromady sushi a steaky, by se ještě jakž takž dal pochopit, ale to, jak (dnes už skupina restaurací) manévruje ve svém cílení na hosty, už je čirá záhada. První pobočka na Václavském náměstí rozhodně neukazovala na snahu nějak dramaticky expandovat, následovaly ovšem další − v Obchodním centru Chodov, v Pánské pasáži na Ovocném trhu, jež mezitím skončila, a nyní skupina převzala známý, ale ne zrovna prosperující podnik Jet Set na pražském Andělu. Kobe není vyloženě špatná restaurace, je to ale jeden z těch podniků, které si tak nějak dost složitě oblíbíte. Bude proto velmi zajímavé vidět, jak si poradí s komplikovaným prostorem na pražském Andělu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se