Sužuje nás nedostatek personálu, stěžují si nemocnice ze všech koutů Česka. Některé z nich už prý musely zavírat oddělení. Podle odborářů skončila například interna v nemocnici v Sušici. Před zavřením je také interní oddělení ve spádovém zařízení v Náchodě. Situace je kritická, u lůžek pacientů chybí lékaři i sestry, varovali odboráři na včerejším jednání se členy vlády.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se