Sužuje nás nedostatek personálu, stěžují si nemocnice ze všech koutů Česka. Některé z nich už prý musely zavírat oddělení. Podle odborářů skončila například interna v nemocnici v Sušici. Před zavřením je také interní oddělení ve spádovém zařízení v Náchodě. Situace je kritická, u lůžek pacientů chybí lékaři i sestry, varovali odboráři na včerejším jednání se členy vlády.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










