Když se nějaká lokomotiva pojmenuje Emil Zátopek, nelze očekávat, že by spor o ni byl během na krátkou trať. Ačkoliv od počátku pře Škody Transportation s Českými drahami uběhly už čtyři roky, ani prohraná arbitráž není patrně koncem tohoto neštěstí. Tím nejdůležitějším je nyní samozřejmě samotný spor o 1,2 miliardy korun za lokomotivy řady 380. Ale arbitráž je podstatná i tím hořkým koncem, který bohužel už tak dobře známe − poražený nechce uznat nález, nechápe, jak se k němu došlo, jedno obvinění z podjatosti rozhodců střídá druhé.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se