Když se nějaká lokomotiva pojmenuje Emil Zátopek, nelze očekávat, že by spor o ni byl během na krátkou trať. Ačkoliv od počátku pře Škody Transportation s Českými drahami uběhly už čtyři roky, ani prohraná arbitráž není patrně koncem tohoto neštěstí. Tím nejdůležitějším je nyní samozřejmě samotný spor o 1,2 miliardy korun za lokomotivy řady 380. Ale arbitráž je podstatná i tím hořkým koncem, který bohužel už tak dobře známe − poražený nechce uznat nález, nechápe, jak se k němu došlo, jedno obvinění z podjatosti rozhodců střídá druhé.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








